DUVAR TIPI KABINLER
ECOline DUVAR TIPI   600x450 - 600x600
ECOline duvar tipi kabinetler düsük isgücü ile hizli kurulum sunar. Bu sayede zamandan tasarruf edilir ve uygun maliyetli çözümler sunar. Estetik görüntüsü ile her türlü ortama uyum saglar.
Sag ve sol metal çerçeveli ön kapak ve entegre kilitleme mekanizmasi, tam boy füme ve dekoratif kirilmaz cam özelligine sahiptir. Sabit yan paneller extra saglamlik verir. Fan deliklerine sahip olan üst kisim, pasif isi atilimini saglar.
Donanim cihazlarina iki yönlü erisim imkani bulunur.
Tüm ECOline duvar tipi kabinetler pinyon ayak  ya da tekerlek grubu takilarak zemin üzeri kullanima uygun hale getirilebilir. Montajli olarak  sevk edilmektedir.
Renk opsiyonlari RAL 7035 açik gri ve RAL 9005 siyahtir. Renk belirtilmedigi durumda                   RAL 7035 açik gri sevk edilecektir.       
 
EUROLINE DUVAR TIPI   600X450 & 600X600
EUROline duvar tipi kabinetler saglam yapisi, kolay erisim ve firçali çoklu kablo girisleri sayesinde farkli avantajlar sunmaktadir. EUROline serisi daha az U yüksekligine ihtiyaç duyulan ofis ve benzeri ortamlarda kullanim için ideal çözümler sunar.
Açilabilir, kilitlenebilir, temperli cama sahip olan ön kapiya sahiptir. Kablo giris noktalari üstte (1 ad) ve altta (1 ad) maksimum yönlülük saglar. Havalandirma için delikli fan bosluklari üst kisimda mevcuttur.
Tüm EUROline duvar tipi kabinetler pinyon ayak  ya da tekerlek grubu takilarak zemin üzeri kullanima uygun hale getirilebilir. Montajli olarak  sevk edilmektedir.
19’’ montaj açilari esnek konfigürasyon ve ayarlanabilir derinlik için izin verir.
Renk seçenegi RAL 9016 beyaz ve RAL 9005 siyah olarak mevcuttur.   
 
PROline  600X450 - 600X560 mm
Network ve hardware cihazlarinin kablolamasi ve muhafazasi için uygundur. Estap PROline kabinetlerinde switch, router, patch panel ve bunlarin kablolamalari için yer mevcuttur. Estetik görünüme sahip olan dis yapisi her türlü ortama uyum saglar.
PROline serisi daha az U yüksekligine ihtiyaç duyulan ofis ve benzeri ortamlarda kullanim için ideal çözümler sunar.
Tüm PROline duvar tipi kabinetler pinyon ayak  ya da tekerlek grubu takilarak zemin üzeri kullanima uygun hale getirilebilir. Montajli olarak  sevk edilmektedir.
Renk opsiyonlari RAL 7035 açik gri ve RAL 9005 siyahtir. Renk belirtilmedigi durumda RAL 7035 açik gri sevk edilecektir.
Dört yönden kabinet içine ve cihazlara erisim mümkündür.
Çoklu kablo giris noktalari maksimum çok yönlülük saglar.
Saglam ve dayanikli bir yapiya sahiptir.
 
PROline - Ek gövdeli 600 x (160+450) mm
Proline ek gövdeli kabinet yukarida belirtilen tüm özelliklere sahiptir. Arkadan müdahalenin yogun olarak kullanildigi, bakim kolayligi gerektiren tesisat lar için en uygun çözümdür. PROline ek gövdeli kabinetler 180 derece saga dogru açilmakta ve arkadan erisim ve montaj imkani saglamaktadir.
PROline residential 600x150 – 600X300 mm
PROline residential kabinetler kablolama yogunlugunun ve derinlik ihtiyacinin az oldugu uygulamalarda kullanilir. PROline residential kabinetler içinde kullanilan cihazlara erisim son derece kolaydir. Ayrica kabinetin alt ve üst kisimlarinda bulunan kablo giris noktalari sayesinde maksimum kablo girisi saglanir.
      SOHO Slimline
Duvardan kalinligi sadece 140 mm Toplam : 5U (2u+3U) 
Estap SOHO Slimline 19’’ network kabinetleri, estetigin ve dekorasyonun önemli oldugu yerlerde kullanilmak için tasarlanmistir. Profesyonel bir görünüm ve kullanim saglar. Ince ve kullanisli bir yapiya sahiptir. Saglam bir yapiya sahiptir.
Fonksiyonel yapisi,24 kullaniciya kadar network dagitiminda kolaylik saglar. Inceligi 140 mmdir. Ön kapakta yer alan plexi kisim sayesinde kabinetin içi görülebilir. Ön kapak tam açilabilir ve kilitlenebilir özellige sahiptir.
4 farkli sekilde ek aparat gerektirmeden hizli montaj imkani sunar.                                 5U ( 2U yatay, 3U dikey) 19’’ cihaz kapasitesi özelligine sahiptir.
Renk opsiyonlari RAL 7035 açik gri ve RAL 9005 siyahtir.
 
19’’ SOHOline Duvar Tipi Kabinetler (D= 300 - 400 mm)
ESTAP SOHOLINE 19”/10’’ modüler duvar tipi kabinetler duvar tipi network uygulamasi için ekonomik çözüm içerir. SOHOline modüler, saglam, ve etkili dizayni sayesinde asagidaki alanlar için ideal kurulum imkani sunar:
*Ofisler               *Bilgisayar siniflari
*Okullar              *Devlet ofisleri
*Oteller               *Subeler
19’’ SOHOline duvar tipi kabinetler modüler bir yapiya sahiptir. Kolaylikla ve kisa sürede montaji yapilir.
Saglam ve güçlü bir  çelik konstrüksiyon yapiya sahiptir.
Renk opsiyonlari RAL 7035 açik gri ve RAL 9005 siyahtir.                               
Renk belirtilmedigi durumda RAL 7035 açik gri sevk edilecektir.
 
SOHOline  10’’ Duvar Tipi Kabinetler (315x310 mm)
SOHOline 10’’ duvar tipi kabinetler küçük ofisler, bilgisayar siniflari,okullar, devlet daireleri, network kat dagitimlari, oteller gibi isletmeler için uygun çözümler sunar.
Saglam ve emniyetli çelik konstrüksiyon yapisi ile duvar montajina uygun, ekonomik çözümler saglar.
SOHOline 10’’ kabinetler küçük mini switchler, mini patch paneller, 3lü priz ve/veya                 10’’  montajina uygun cihazlarin birbirleri ile baglantilari için kullanilmaktadirlar.
Renk opsiyonlari RAL 7035 açik gri ve RAL 9005 siyahtir.